maspex
cz   CZ
sk   SK

MASPEX Czech s.r.o.

Zabýváme se prodejem 100% džusů, nektarů, ovocných nápojů, limonád a energetických nápojů.

Mezi hlavní značky, které prodáváme, patří Relax, Tiger, Original River, Caprio, Márka, pro děti pak Kubík a Figo. Kromě prodeje nápojů také distribuujeme ovocné pomazánky Relax 100% z ovoce a instantní produkty pod značkami Coffeeta, La Festa a mnoho dalších.

 

Společnost MASPEX Czech s.r.o. je součástí koncernu Maspex Wadowice Group (www.maspex.com)

Navštivte naše webové stránky

Relax

http://www.relax.cz/

 

Relax drink

https://www.relaxdrink.cz/

 

 Relax 100% z ovoce
 
https://www.relaxlepsinezdzem.cz/

 

DrWitt

http://drwitt.cz/

 

Tiger

https://www.tigerenergydrink.cz/

 

Kubík

http://medakubik.cz/

 

River
http://www.originalriver.cz/


Márka
www.marka.cz


Standardy kvality Maspex Wadowice Group a MASPEX Czech s.r.o.

Neustále modernizujeme svoje podniky, máme nejnovější výrobní linky, vícestupňový systém kontroly výrobního procesu a neustále investujeme do nákupu a implementace špičkových technologií, díky kterým můžeme poskytovat spotřebitelům produkty odpovídající nejvyšším světovým standardům v oblasti kvality.

 

Produkce vyrobená v závodech Maspex Wadowice Group odpovídá HACCP a standardům ISO, což zaručuje stálou a vysokou kvalitu výrobků.

 

Systémy kvality v podnicích Skupiny Maspex Wadowice splňují požadavky následujících norem v oblasti kvality:

 

             PN-EN ISO 9001:2001, která umožňuje zajištění nejvyšší kvality produktů a také zkvalitňování všech procesů souvisejících s firemní výrobou.

             PN-EN ISO 22 000:2006, která se týká managementu bezpečnosti potravin HACCP, díky kterému je kvalita produktů kontrolována v každé fázi výrobního procesu a umožňuje tak odstranit rizika v oblasti kvality a bezpečnosti našich produktů.

 

 

Ve výrobním podniku máme rovněž certifikovaný systém International Food Standard. Jedná se o mezinárodní standard pro provádění auditů u dodavatelů a výrobců potravinových výrobků pod vlastní značkou, jehož cílem je sjednocení kontroly bezpečnosti potravin.

 

V naší společnosti MASPEX Czech s.r.o. máme zavedený systém HACCP (systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů), který slouží z zajištění zdravotní nezávadnosti potravin během všech činností, které souvisejí s výrobou, zpracováním, skladováním manipulací, přepravou a prodejem konečnému spotřebiteli.

Copyright © MASPEX Czech s.r.o. | vstup pro klienty
voda fontea